Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola Tarotu

28. 4. 2008

        Tarot je uměním zcela zvláštního druhu. Každý si sám dojde ke svému osobnímu pojetí toho, co to Tarot je a čeho je schopen. Lidstvo jako celek prochází různými stupni vývoje. Každý jedinec má vlastní volbu své životní cesty. To, co se nazývá osudem, jsou osobní sklony, dispozice, které jsou člověku dány jako prostředky života. Ustrne-li na nich, stávají se jeho osudem. Dovede-li však ze všeho, čím je ovlivněn, učinit pohár své svobody, vyhraje tento boj a s ním i život. Tarotové karty nejsou určeny k věštění, předvídají vnitřní dispozice a ukazují směr, kterým jedinec tíhne. Osud si tak tvoří každý sám. 

1.cyklusZáklady při práci s Tarotem, karty Malých arkán včetně figurálních karet - jejich význam a symbolika. Význam barev na kartách, symbolika, astrologická přiřazení jednoduché výklady karet. 

2.cyklus: Karty Velkých arkán, praktické procvičování dalších karetních výkladů. Závěrečná zkouška.

       Každý si postupně a vědomě začíná pěstovat vlastní intuici, která se pak na cestě k hlušímu poznání stane nejspolehivějším služebníkem.  

Každý cyklus má 10 lekcí za cenu 2 500,- v ceně jsou zahrnuta skripta a při úspěšném složení zkoušky certifikát. Možnost  zakoupení Tarotových karet na objednávku.